Strona głównaGryAktualnościWyciekły nowe informacje na temat gry Marvel’s Avengers

Wyciekły nowe informacje na temat gry Marvel’s Avengers

Potwierdzone zostało, że na targach E3 2019 w Los Angeles firma Square Enix zaprezentuje nową grę z Avengersami w roli głównej. Studio opublikowało nawet krótki teaser, który jednak nie zdradzał żadnych informacji. Te wyciekły za sprawą strony E3 Coliseum, gdzie możemy przeczytać krótki opis produkcji.

Marvel’s Avengers zostanie zaprezentowane na targach E3 2019 w Los Angeles. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze plotki, według których Crystal Dynamics i Square Enix od dłuższego czasu pracują nad produkcją z superbohaterami w roli głównej. Jednak obie firmy nie zdradziły żadnych informacji i nie ma czemu się dziwić. Te mamy poznać dopiero w trakcie prezentacji. Ale już teraz jeden z użytkowników Twittera zauważył krótki opis na stronie E3 Coliseum. Brzmi on następująco:

– Miejcie swoje moce w gotowości. Dołączcie do przedstawicieli Crystal Dynamics i zespołu Marvel Games, gdy zdradzą szczegóły na temat gry Marvel’s Avengers. To produkcja najwyższych lotów z uniwersum Avengers. niesamowita gra akcji łącząca fabularną opowieść z rozgrywką singleplayer i multiplayerem co-op. Pod nadzorem Andrei Rene połączcie się w czteroosobowe zespoły, dostosujcie swoje zdolności i wygląd bohatera wedle własnego uznania. Połączcie moce i stawcie czoła czyhającemu zagrożeniu.

Już tylko z tego dowiadujemy się, że Marvel’s Avengers będą tryby dla pojedynczego gracza oraz co-op multiplayer. Dostaniemy też możliwość dostosowania swojego bohatera, co może sugerować możliwość stworzenia swojego herosa. Więcej szczegółów poznamy w nocy około godziny 3:00 czasu polskiego z 10 na 11 czerwca.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię