Strona głównaGryAktualnościMass Effect Edycja Legendarna - BioWare rozwiązuje problemy z dubbingiem i usuwa...

Mass Effect Edycja Legendarna – BioWare rozwiązuje problemy z dubbingiem i usuwa DRM

Jednym z największych zarzutów większości graczy wobec Mass Effect: Edycji Legendarnej były utrudnienia przy próbie włączenia innej wersji językowej niż polska. Najnowszy patch eliminuje ten błąd i dodaje jeszcze jedno usprawnienie.

Najnowsza aktualizacja dla Mass Effect: Edycji Legendarnej wprowadza przede wszystkim wyczekiwaną opcję pozostawienia sobie angielskich dialogów, przy jednoczesnym włączeniu polskich napisów. Pierwotna wersja remastera pozwalała bowiem jedynie na ustawienie dla ME 1 pełnego spolszczenia, które – delikatnie mówiąc – nie wypada najlepiej. 

Samara Mass Effect

Jednak na tym nie koniec nowości. Aktualizacja do Mass Effect Legendary Edition waży od 6 do 10 GB, tak więc nie zawiera jedynie nowych ustawień lokalizacji, ale też naprawia bugi, poprawia optymalizację oraz… dodaje pewną ukrytą zmianę. Chodzi o niechlubne i nielubiane zabezpieczenie DRM Denuvo. Żeby było ciekawiej, zmiana ta nastąpiła kompletnie po cichu, bez jakiejkolwiek wzmianki w oficjalnej dokumentacji. Odkryli ją dopiero sami gracze.

Nie wiadomo dlaczego Denuvo zostało usunięte, ale stało się to błyskawicznie – dopiero co przecież recenzowaliśmy remaster na naszych łamach. Która zmiana jest dla Was bardziej istotna?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDSOGaming
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię