Strona głównaWiadomościMasterKeys MK750 - najbardziej zaawansowany mechanik Cooler Mastera

MasterKeys MK750 – najbardziej zaawansowany mechanik Cooler Mastera

Firma Cooler Master powiększyła swoje portfolio produktów dla graczy o nową klawiaturę mechaniczną MasterKeys MK750. W założeniu producenta ma to być najbardziej zaawansowany mechanik w ofercie, więc wprowadzono w nim wiele usprawnień.

Jakie to usprawnienia? Na początek MasterKeys MK750 to pierwsza klawiatura Cooler Mastera z dołączoną podkładką pod nadgarstki. Ta przyczepiana jest przy pomocy magnesów, więc ewentualny montaż i demontaż następują bardzo szybko. Oprócz tego producent wyposażył swoje nowe urządzenie w 32-bitowy procesor Cortex M3 oraz 512 KB pamięci wewnętrznej. Dzięki temu błyskawicznie można zapisywać wszystkie ustawienia. Co ważne, zmian można dokonywać przy pomocy samej klawiatury, jak i przy użyciu dedykowanego oprogramowania.

Poza tym Cooler Master MasterKeys MK750 wykorzystuje markowe, niemieckie przełączniki Cherry MX o deklarowanej żywotności na poziomie 50 mln aktywacji. To wystarczy na kilka lat bezawaryjnego działania. Każdy klawisz ma własne podświetlenie LED RGB, które pozwala na ustawienie jednego z 16,7 mln kolorów. Dodatkową zaletą jest w pełni odpinany, zabezpieczony oplotem przewód o długości 1,8 metra. Na spodzie klawiatury znajdują się specjalne wyżłobienia, dzięki którym zarządzanie okablowaniem ma być łatwiejsze. Wymiary klawiatury to 437,75 x 132,25 x 42 mm.

Szkoda, że Cooler Master MasterKeys MK750 jest sprzętem dość drogim. Sugerowana cena detaliczna na polskim rynku to niebagatelne 699 zł.

Źródło: inf. prasowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię