Strona głównaWiadomościMasz dość odwagi, aby ruszyć do Wiedźmiego Lasu? Dodatek do Hearthstone już...

Masz dość odwagi, aby ruszyć do Wiedźmiego Lasu? Dodatek do Hearthstone już dostępny

Najnowszy i zarazem najstraszniejszy dodatek do Hearthstone jest już dostępny. Blizzard udostępnił Wiedźmi Las, a razem z nim aż 135 nowych kart oraz zupełnie nowe mechaniki, jak chociażby Echo.

Wiedźmi Las to prawdopodobnie jedno z największych rozszerzeń do Hearthstone’a. Dodaje ono aż 135 nowych kart do gry. Przy okazji rozpoczyna też Rok Kruka, wraz z którym karty z rozszerzeń Przedwieczni bogowie, Pewnej nocy w Karazhanie i Ciemne zaułki Gadżetonu zostają przeniesieni do Dziczy. W karciance zagości również całkowicie nowy efekt o nazwie Echo. Karty z tą mechaniką można zagrywać wielokrotnie w ciągu jednej rundy, o ile ma się wystarczająco dużo punktów many.

– Za sprawą Wiedźmiego Lasu do Azeroth zawita upiorna baśń opowiedziana w niepowtarzalnym stylu Hearthstone – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment. – Nie możemy się doczekać, aż gracze wgryzą się we wszystkie nowe karty i zaczną eksperymentować ze strategiami zbudowanymi w oparciu o Echo i inne nowe mechaniki – dodał.

Na co jeszcze mogą liczyć gracze? Przede wszystkim nowych, legendarnych stronników. Wśród nich znajdą się Baku, Pożeraczka Księżyca i Genn Szarogłowy. W ciągu 2 tygodni Hearthstone wzbogaci się też o Potworne Łowy, czyli darmowy tryb dla pojedynczego gracza, w którym trzeba będzie zmierzyć się ze źródłem mrocznej klątwy.

Warto już teraz zalogować się do gry, bowiem przez ograniczony czas każdy gracz otrzyma za darmo 3 pakiety kart z Wiedźmiego Lasu oraz losową legendarną kartę klasową dla jednej z 9 klas bohaterów. To co – macie odwagę ruszyć do Wiedźmiego Lasu? Przy okazji możecie obejrzeć, jak nam poszło otwieranie 73 pakietów:

[you tube=FWkAP8TBFvg]

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię