Strona głównaWiadomościMatrix 4 spowodował opóźnienie premier filmów DC

Matrix 4 spowodował opóźnienie premier filmów DC

Z powodu opóźnienia daty premiery Matrix 4 filmy z uniwersum DC również trafią do kin później. W tym roku zobaczymy tylko Wonder Woman 1984.

Premiery takich filmów jak Batman, Flash oraz Black Adam zostały przesunięte po tym jak przeniesiono premierę Matrix 4 na 2021 rok. Była to kolejna fala zmian dat premier dla filmów wytwórni Warner Bros. Działania te mają związek z pandemią koronawirusa i niepewnością co do zapełniania sal kinowych podczas premiery. Fani uniwersum DC w tym roku będą mogli obejrzeć wyłącznie Wonder Woman 1984.

Zobacz: Prace nad Payday 3 wciąż trwają

Nową wersję Dune zobaczymy dopiero w październiku 2021. Batman z kolei trafi na duży ekran dopiero w marcu 2022. Przy okazji oberwały inne filmy DC m.in. Flash przeniesiony z czerwca na listopad 2022. Shazam swoją premierę będzie miał dopiero w 2023 roku. Black Adam z Dwaynem Johnsonem nie ma jeszcze ogłoszonej daty premiery.

Natomiast Matrix 4 Lany Wachowski został przeniesiony z kwietnia 2021 na grudzień 2022. Także na większość interesujących produkcji przyjdzie nam jeszcze długo czekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię