Strona głównaEsportMecz Gwiazd zainaugurował kolejny sezon Polskiej Ligi Esportowej

Mecz Gwiazd zainaugurował kolejny sezon Polskiej Ligi Esportowej

Showmatch inaugurujący kolejny sezon Polskiej Ligi Esportowej za nami. Wbrew oczekiwaniom wielu kibiców w przyjacielskim pojedynku lepsza okazała się drużyna Jacka 'MINISE’ Jeziaka.

Mecz, organizowany przez PLE wspólnie z STS rozpoczął się na mapie Train. Jednak od początku lepiej poczynał sobie MINISE i jego koledzy – reatz, stark, tecek oraz nawrot. Naprzeciwko nich – pod wodzą Damiana 'furlana’ Kisłowskiego stanęli TOAO, LTN, Luz i peet. Drużyna MINISE’a szybko wyszła na prowadzenie i choć ich przeciwnikom udało się zbliżyć z wynikiem, to drużyna Jacka tego prowadzenia nie oddała przez całą pierwszą mapę. Drugie starcie miało miejsce na Nuke. Tutaj po raz kolejny oglądaliśmy bardzo dużą przewagę Teamu MINISE’a, której zespół Furlana nie był w stanie w żaden sposób przełamać. Ostateczne wyniki obu map to 16:13 na Train oraz 16:7 na Nuke’u. Najważniejsza jednak była dobra zabawa oraz efektowne akcje – ani jednego, ani drugiego w tym spotkaniu nie brakowało.

Piątkowy showmatch to nie tylko inauguracja współpracy PLE z nowym partnerem, ale także huczny start zapisów do otwartych kwalifikacji ligowych. Przypominamy jednocześnie, że jedna z kolejek PLE odbędzie się w kwietniu podczas targów Good Game Expo, gdzie obecna będzie również cała ekipa GamingSociety oraz nasze stoisko.

Źródło: Polska Liga Esportowa

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię