Strona głównaWiadomościRozrywkaMetro 2033 – pierwsze grafiki koncepcyjne filmowej adaptacji

Metro 2033 – pierwsze grafiki koncepcyjne filmowej adaptacji

W sieci pojawiły się pierwsze grafiki z nadchodzącej adaptacji filmowej Metro 2033. Internauci i fani serii gier i książek są zachwyceni.

Dwa lata temu autor serii Metro – Dimitry Glukhovsky wspominał o planach stworzenia filmowej adaptacji jego powieści. Od tamtego czasu o projekcie było dość cicho, aż do teraz. Do sieci trafiły pierwsze grafiki koncepcyjne, przedstawiające lokacje w zniszczonej Moskwie.

Metro 2033

Zobacz: Biomutant otrzyma pełną, polską lokalizację. Jej szczegóły przedstawia trailer

Mamy również potwory, człowieka ze strzeblą oraz wędrowca w masce, przemierzającego te nieprzyjazne okolice. Jeżeli taki klimat zostanie zachowany w filmie to możemy liczyć na hit. Ekranizacją Metro 2033 zajmie się TNT Premier Studios Company, TV-3 Channel oraz Central Partnership Company, które są własnością Gazprom Media. Zdjęcia będą realizowane w Rosji. Wcześniej mówiło się o premierze zaplanowanej na 1 stycznia 2022, ale obecnie raczej nie wydaje się to realny termin. Nowy nie został jeszcze ogłoszony. Na razie nie jest znana także obsada ani reżyser filmu. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy znać.

Metro 2033 Metro 2033 Metro 2033

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię