Strona głównaGryAktualnościMetro Exodus otrzyma pierwszy, duży dodatek fabularny - The Two Colonels. Twórcy...

Metro Exodus otrzyma pierwszy, duży dodatek fabularny – The Two Colonels. Twórcy zaprezentowali zwiastun

Wystartował Gamescom 2019, a wraz z nim pojawiły się pierwsze, bardzo ciekawe informacje związane z premierami gier i dodatków. Pierwsza ważna informacja to dodatek do Metro Exodus, zatytułowany The Two Colonels. Autorzy pokazali oficjalny zwiastun.

Trailer Metro Exodus: The Two Colonels został zaprezentowany przez Microsoft podczas Inside Xbox. To efekt trwającej od dłuższego czasu współpracy Microsoftu z autorami i wydawcą gier. 

Zobacz: Szef Epic Games Store żałuje sytuacji z Metro Exodus

W The Two Colonels trafimy do Nowosybirska, a akcja dodatku będzie się rozgrywać na około rok przed wydarzeniami z Exodus. Społeczność trapią wewnętrzne spory oraz braki żywności i innych surowców oraz regularne ataki mutantów. Gracz zostaje jedynym odważnym śmiałkiem, który w misji ratowania swoich ludzi wyrusza w niebezpieczne, okoliczne tereny.

Trailer Metro Exodus: The Two Colonels:

Nowy dodatek do Metro Exodus będzie miłym urozmaiceniem czasu oczekiwania na kolejną pełnoprawną grę z serii. The Two Colonels pojawi się w sklepach 20 sierpnia, a więc już jutro! Oprócz niego planowane jeszcze jeszcze jedno rozszerzenie – jego premierę ustalono na styczeń 2020 roku.

Jak podoba Wam się trailer?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię