Strona głównaGryAktualnościMetro Exodus: Wydanie pudełkowe będzie zwierało kod do Epic Games Store

Metro Exodus: Wydanie pudełkowe będzie zwierało kod do Epic Games Store

W ciągu ostatnich 24 godzin sporo wydarzyło się w temacie Metro Exodus. Okazało się, że w pierwszym roku od premiery gra będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store. Co w tej sytuacji z wydaniem pudełkowym gry?

Deep Silver poinformowało wczoraj, że dystrybutorem gry będzie Epic Game Store a główną przyczyną tej decyzji jest pobieranie przez platformę mniejszej prowizji. Zaoszczędzone środki pozwolą deweloperowi na zainwestowanie w grę.

Jednak, co w tej sytuacji z wydaniami pudełkowymi, których dystrybutorem na ternie Polski jest Techland? Polscy gracze w pudełkach znajdą kody do Epic Game Store zamiast do Steam. Jak tłumaczy wydawca na swoim profilu na Facebook:

Spartanie!
W związku z ogłoszoną współpracą między Deep Silver i Epic Games pojawiło się wiele pytań o aktywację gry.
Pragniemy poinformować, że wszystkie zamówienia pudełkowe Metro Exodus na PC – zarówno preorderowe, jak i te dostępne w sklepach od 15 lutego – zawierają klucze aktywacyjne na platformę Epic Store.

Obecnie gry nie można zamówić już za pośrednictwem Steam. Gracze, którzy zakupili Metro Exodus w ramach przedsprzedaży, uzyskają dostęp zgodnie z datą premiery planowaną na 15 lutego. Dotyczy to również zawartości DLC.

 

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetechland
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię