Strona głównaGryAktualnościMicrosoft Flight Simulator – aktualizacja dla Polski oficjalnie potwierdzona

Microsoft Flight Simulator – aktualizacja dla Polski oficjalnie potwierdzona

Asobo potwierdziło, aktualizację Microsoft Flight Simulator dla Polski. W najbliższym czasie czeka nas również sporo innych nowości w grze.

Gracze Microsoft Flight Simulator w wersji na Xbox Series w końcu doczekali się naprawy grafiki. W grze ma pojawić się więcej aktualizacji. Polska nie będzie w tym temacie pomięta, chociaż jeszcze nie wiemy dokładnie kiedy doczekamy się aktualizacji. Podczas streamu z deweloperami szef zespołu Jorg Neumann powiedział:

Padają pytania również o Polskę. (…) Nie martwcie się o to, w pewnym momencie zrobimy Polskę. Nie wiem tylko jeszcze, kiedy dokładnie, ale to się stanie.

Fani ogromnych samolotów też coś dostaną, jeszcze w lutym w grze pojawi się największy samolot na świecie – Antonov An-225. Maszyna w pierwszej kolejności zostanie dodana do wersji PC. Gracze konsolowi będą musieli poczekać do marca. Każdy kto będzie chciał siąść za sterami tego potwora będzie musiał wyskoczyć z 20 dolarów. Inny popularny model tej marki Antonov An-2 zostanie udostępniony już w połowie marca. A jeszcze w lutym możemy spodziewać się powrotu Havilland Canada DHC-4, który będzie dołączony do darmowej aktualizacji świata dla Nowej Zelandii. Termin, połowa lutego.

Deweloper zapowiedział również Sim Update 12, który trafi do graczy w połowie marca. Oprócz wsparcia dla WASM na Xbox doczekamy także dużej poprawki dla prądów termicznych.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię