Strona głównaGryAktualnościMicrosoft Flight Simulator – oficjalna misja Red Bul: wyląduj na Burj al...

Microsoft Flight Simulator – oficjalna misja Red Bul: wyląduj na Burj al Arab w Dubaju

Do Microsoft Flight Simulator trafiła nowa misja. Powtórz wirtualnie marcowy wyczyn Łukasza Czepieli i wyląduj na Burj al Arab w Dubaju.

Łukasz Czepiela z teamu Red Bul jest teraz oficjalną postacią w Microsoft Flight Simulator. Gracze mają teraz możliwość wcielenia się w Łukasz i wykonania misji Bullseye Landing. Polega ona na bezpiecznym sprowadzeniu samolotu Carbon Cub i posadzeniu go na lądowisku dla helikopterów hotelu Burj al Arab w Dubaju. Chociaż to tylko gra to Czepiela dokonał tego w rzeczywistości.

Premiera nowej misji miała miejsce podczas pokazów AirVenture 2023, która trwa odbywa się w Oshkosh w USA i potrwa do 30 lipca. Na stoisku CubCrafters można tam zobaczyć między innymi samolot Carbon Cub UL, którym Łukasz lądował w Dubaju. To dopiero drugie pokazy, gdzie jest prezentowany. Po raz pierwszy fani mogli go zobaczyć w czerwcu na Antidotum Airshow w Lesznie.

Podobnie jak w rzeczywistości także w grze samolot został zmodyfikowany i wyposażony w nitro, które pozwala na przerwanie lądowania, gdyby robiło się zbyt niebezpiecznie. Samolot dostępny jest także w innych scenariuszach gry. Natomiast w lądowaniu na helipadzie jest dostępny ranking dokładności, na którym można się porównać z 10 mln innych użytkowników gry.

Bullseye Landing dzięki współpracy Red Bul oraz Microsoftu jest dostępny do pobrania za darmo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię