Strona głównaGryAktualnościMicrosoft odpowiedział na plotki dotyczące Elden Ring

Microsoft odpowiedział na plotki dotyczące Elden Ring

W sieci krążą plotki na temat Elden Ring i rzekomej prezentacji gry podczas najbliższego streamu Microsoftu. Teraz firma wypowiedziała się w temacie odnośnie prezentacji gry twórców Bloodborne.

Microsoft odpowiedział na pojawiające się w sieci plotki odnoście Elden Ring i prezentacji gry podczas kolejnego streamu. Gra nie pojawi się w marcowym streamie jednak do sieci trafił już zwiastun Elden Ring.

Zobacz: Deathloop na nowym zwiastunie z A State of Play

Szef marketingu Aaron Greenberg powiedział na Twitterze, że nie należy spodziewać się ujawnienia Elden Ring podczas marcowego wydarzenia Microsoftu, co również nie zostało potwierdzone.

Według wielu doniesień Microsoft planuje na marzec jakieś wydarzenie związane z grami. Paul Thurrott poinformował, że 23 marca będzie to wydarzenie co nowego w grach, chociaż dokładnie okaże się, jakiego rodzaju będzie to wydarzenie.

Jason Schreier, który wielokrotnie dokładnie opisywał niezapowiedziane projekty, powiedział na Twitterze, że istnieją mocne dowody na to, że Elden Ring zostanie pokazany stosunkowo niedługo.

Gra akcji RPG Elden Ring jest opracowywana przez FromSoftware, a Hidetaka Miyazaki jest dyrektorem gry. Uznany autor fantasy, George R.R. Martin, występował w roli konsultanta podczas jej tworzenia. Na temat Elden Ring wiadomo bardzo niewiele. Szef Xbox Phil Spencer grał w nią całkiem sporo i jest zachwycony Jak powiedział Spencer dla GameSpot:

Nie mogę ci nic powiedzieć poza tym, że jako ktoś, kto grał we wszystkie gry Miyazakiego przez co najmniej ostatnią dekadę, jest to zdecydowanie najbardziej ambitna gra, jaką zrobił. Chodzi mi o to, że uwielbiam jego gry, ale widzę niektóre mechaniki rozgrywki, którymi on i zespół zajmują się tym razem, współpracę z innym twórcą w zakresie fabuły. Uwielbiam to. Uwielbiam patrzeć, jak rzuca sobie wyzwanie , to mój dobry przyjaciel, który poszerza swoje horyzonty. Myślę, że to dobra rzecz.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię