Strona głównaEsportmilosz93 po raz kolejny Mistrzem Polski w FIFA 18

milosz93 po raz kolejny Mistrzem Polski w FIFA 18

Jedne turnieje podczas ESL Mistrzostw Polski są dopiero przed najważniejszymi rozstrzygnięciami, inne jeszcze nie wystartowały, ale w turnieju FIFA 18 wiemy już wszystko. Mistrzowski tytuł po raz kolejny wywalczył Miłosz 'milosz93′ Bogdanowski.

Reprezentujący tym razem już oficjalnie barwy Legii Warszawa milosz93 w pierwszym starciu tych Mistrzostw pokonał 3:0 Bartillosorca, następnie w półfinale pokonał w dwumeczu Laueritto 5:1 i 3:2. Jego przeciwnikiem w finale był Kamil ‘Riptorek’ Soszyński, który najpierw wygrał z Kalanem 3:2, a w półfinale okazał się lepszy od Damie’ego 3:2, 2:2.

Drugi mecz tego dwumeczu nie był jedynym remisowym spotkaniem w tych Mistrzostwach. Od remisu zaczął się także wielki finał, a i w drugim spotkaniu nie mogliśmy narzekać na brak emocji. Tutaj o włos lepszym okazał się reprezentant Legii Warszawa, który pokonał swojego przeciwnika 3:4. Za zwycięstwo milosz93 otrzymał 20 tysięcy złotych oraz slota w EA Sports FIFA 18 Global Series Playoffs w Amsterdamie. Za drugie miejsce Riptorek otrzymał 10 tysięcy złotych.

Oglądaliście finał? Jak Wam się podobała gra Miłosza?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię