Advertisement
Strona główna Gry Aktualności Minecraft Dungeons Howling Peaks DLC już dostępne dla graczy.

Minecraft Dungeons Howling Peaks DLC już dostępne dla graczy.

- Reklama -

Minecraft Dungeons Howling Peaks DLC, dodaje do gry dużo dobroci. Pierwsze DLC jest dostępne w ramach przepustki sezonowej.

Pierwsze duże DLC jest już dostępne. Dodatek Howling Peaks stara się wynieść grę na wyższy poziom i to dosłownie na wyższy poziom. Z dodatkiem otrzymujemy nowe lokacje, usytuowane wysoko w ośnieżonych górach, a w nich nowe dynamiczne misje, hordy nowych przeciwników (w tym kozy?), tony nowego sprzętu do rozprawiania się z przeciwnikami (kozami).

Minecraft Dungeons w dniu swojej premiery zebrał pozytywne recenzje, ale wszyscy recenzenci zarzucali grze zbyt dużą casualowość i niewykorzystanie potencjału, jaki daje kwadratowy świat Minecrafta. Kolejne DLC powinny poprawiać wizerunek gry i odświeżać formułę eksplorowania niebezpiecznego świata Minecraft. Samo DLC możemy kupić na kilka sposobów, jako season pass za 19,99 USD, lub samodzielny dodatek do gry za 5,99 USD. Oczywiście, żeby zagrać w dodatek, nadal potrzebuje w swojej bibliotece gier posiadać oryginalną grę Minecraft Dungeons.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

1 KOMENTARZ

  1. Wyglada na to ze kazdy ma inne problemy w grze lub z gra :^) u mnie mniej wiecej wszystko dziala oprocz misji big in japan gdzie cialo przelecialo przez mape hhehehehehe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE