Strona głównaGryAktualnościMinecraft Dungeons Howling Peaks DLC już dostępne dla graczy.

Minecraft Dungeons Howling Peaks DLC już dostępne dla graczy.

Minecraft Dungeons Howling Peaks DLC, dodaje do gry dużo dobroci. Pierwsze DLC jest dostępne w ramach przepustki sezonowej.

Pierwsze duże DLC jest już dostępne. Dodatek Howling Peaks stara się wynieść grę na wyższy poziom i to dosłownie na wyższy poziom. Z dodatkiem otrzymujemy nowe lokacje, usytuowane wysoko w ośnieżonych górach, a w nich nowe dynamiczne misje, hordy nowych przeciwników (w tym kozy?), tony nowego sprzętu do rozprawiania się z przeciwnikami (kozami).

Minecraft Dungeons w dniu swojej premiery zebrał pozytywne recenzje, ale wszyscy recenzenci zarzucali grze zbyt dużą casualowość i niewykorzystanie potencjału, jaki daje kwadratowy świat Minecrafta. Kolejne DLC powinny poprawiać wizerunek gry i odświeżać formułę eksplorowania niebezpiecznego świata Minecraft. Samo DLC możemy kupić na kilka sposobów, jako season pass za 19,99 USD, lub samodzielny dodatek do gry za 5,99 USD. Oczywiście, żeby zagrać w dodatek, nadal potrzebuje w swojej bibliotece gier posiadać oryginalną grę Minecraft Dungeons.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

1 KOMENTARZ

  1. Wyglada na to ze kazdy ma inne problemy w grze lub z gra :^) u mnie mniej wiecej wszystko dziala oprocz misji big in japan gdzie cialo przelecialo przez mape hhehehehehe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię