Strona głównaWiadomościMinecraft ma ponad trylion wyświetleń na YouTube

Minecraft ma ponad trylion wyświetleń na YouTube

Jedna z najpopularniejszych gier na świecie osiąga kolejny kamień milowy. Minecraft na YouTube wciąż ogląda się świetnie.

Minecraft przez ostatnie lata stał się nie tylko popularną grą z ogromną społecznością, ale również źródłem contentu. Fenomen Minecrafta błyskawicznie dotarł do YouTube’a, na którym swoje kariery oparło bardzo wielu twórców.

Zobacz: Keanu Reeves nie grał w Cyberpunka 2077, wbrew stwierdzeniom CD Projekt RED

Teraz widzimy długofalowe efekty tego fenomenu. YouTube ogłosił oficjalnie, że gra Mojanga przekroczyła trylion wyświetleń na całej platformie. Z tej okazji stworzyli dedykowaną temu osiągnięciu stronę pełną różnego rodzaju osiągnięć i wydarzeń.

Dowiadujemy się w rezultacie, że jeżeli jedno wyświetlenie trwałoby sekundę, łącznie oglądano by Minecrafta przez 30 tysięcy lat. Zdaniem ekspertów, przekroczenie dwóch trylionów jest tylko kwestią czasu. Pierwsze 500 miliardów udało się osiągnąć po ośmiu latach. Drugie tyle przyszło jednak w zaledwie dwa lata.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię