Strona głównaWiadomościRozrywkaMission Impossible 7 – produkcja filmu wstrzymana

Mission Impossible 7 – produkcja filmu wstrzymana

Tom Cruise, oraz fani serii Mission Impossible z pewnością nie będą zadowoleni na wieść o wstrzymaniu produkcji filmu. Przyczyną jest pozytywny wynik COVID u jednego z członków ekipy.

Do sieci trafiło nagranie z planu filmowego, na którym Tom Cruise ruga jednego z członków załogi za nieprzestrzeganie wytycznych dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa COVID. W nagraniu można usłyszeć jak Crusie mówi.

Widzę, że robisz to ponownie, wylatujesz.

Paramount Pictures potwierdziło, że produkcja filmu została wstrzymana do 14 czerwca. Jeden z członków ekipy uzyskał pozytywny wynik podczas rutynowych testów. Nazwisko osoby nie zostało jednak podane. Jak powiedział rzecznik wytwórni.

Przestrzegamy wszystkich protokołów bezpieczeństwa i będziemy nadal monitorować sytuację.

W nagraniu, które trafiło do sieci, Cruise podkreślał jak ważne jest przestrzeganie wytycznych, ponieważ Hollywood patrzy na MI7 jako przykład filmu, który powstaje w czasie pandemii.

Jesteśmy złotym standardem! Oni są teraz w Hollywood, robiąc filmy za naszym pośrednictwem. Ponieważ wierzą w nas i w to, co robimy. W nocy rozmawiam przez telefon z każdym pieprzonym studiem, towarzystwami ubezpieczeniowymi, producentami, a oni patrzą na nas i wykorzystują nas do robienia swoich filmów. Tworzymy tysiące miejsc pracy, wy skurwysyny! Nigdy więcej tego nie chcę widzieć. Nigdy!

Mission: Impossible 7 trafi do kin 27 maja 2022 roku. Jednak jak ktoś jest głodny Cruise’a to w listopadzie będzie mógł go zobaczyć w Top Gun Maverick.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię