Strona głównaEsportMłodzi Esports o włos przed mistrzami Polski w tabeli PLE

Młodzi Esports o włos przed mistrzami Polski w tabeli PLE

Trzecia kolejka Polskiej Ligi Esportowej to kolejne zwycięstwa Młodych Esports, którzy dosłownie o włos wyprzedzają mistrzów Polski z Illuminar Gaming.

Rozgrywki trzeciej kolejki PLE rozpoczęły się od dwumeczu Pompa Team z Fake Team. Pojedynek ten okazał się być jednak niezwykle jednostronny, a pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pompa Team już przed upływem pół godziny gry. W drugim starciu jedyne na co było stać Fake Team to zdobycie Wulkanicznego Smoka, ale było to o wiele za mało by pokonać rewelacyjnie dysponowaną tego dnia Pompę – tym bardziej, że ich przewaga w złocie wynosiła aż 15 tysięcy sztuk.

Fake Team vs. Pompa Team – 0:2

Podobny przebieg miały starcia Młodych Esports z Team Ascent. Z tą jedynie różnicą, że tutaj przeciwnik Młodych próbował stawiać opór w pierwszej części, natomiast w drugiej był już całkowicie bez szans. Tutaj również spotkanie zakończyło się zanim na zegarze wybiła 30. minuta starcia.

Młodzi Esports vs. Team Ascent – 2:0

Niezrażeni tą wysoką porażką zawodnicy Teamu Ascent przystąpili do walki z Pompa Teamem. Ich przewaga rosła stopniowo i powoli, ale jednak zdecydowanie, aż wreszcie osiągnęła poziom 15 tysięcy sztuk złota i można było zamknąć pierwsze starcie. Dobra forma w tym pojedynku chyba uśpiła czujność Teamu Ascent, bo w drugiej odsłonie spotkanie bardzo się wyrównało, ostatecznie górą w nim okazali się gracze Pompy.

Team Ascent vs. Pompa Team – 1:1

Który z pojedynków podobał Wam się najbardziej?

Źródło: PLE

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię