Strona głównaGryMnóstwo niespodzianek dla fanów Wargaming z okazji 20-lecia firmy

Mnóstwo niespodzianek dla fanów Wargaming z okazji 20-lecia firmy

Firma Wargaming z pompą obchodzi 20-lecie działalności. Z tej okazji przygotowano dla graczy wiele aktywności, a polskich fanów powinien szczególnie ucieszyć nowy – polski – czołg w World of Tanks.

Liczba zarejestrowanych we wszystkich tytułach Wargaming graczy sięgnęła 200 milionów. Każdy z nich będzie mógł skorzystać nie tylko z niespodzianek w grach, ale także podczas nadchodzących targów Gamescom w Kolonii. Już w ten weekend dla graczy World of Tanks dostępny będzie nowy, polski czołg – TK Sz nkm 20A. Aby go otrzymać trzeba się zalogować w grze pomiędzy 10 a 12 sierpnia i rozegrać przynajmniej jedną potyczkę czołgiem poziomu IV lub wyższego – to wszystko! Niespodzianki przygotowano także dla grających w World of Warplanes, World of Warships, Total War Arena oraz innych. Ale ponieważ to niespodzianki – nie będziemy zdradzali szczegółów. Sami musicie odkryć co przygotowali twórcy.

Natomiast jeśli ktoś wybiera się na targi Gamescom, to może odwiedzić tam firmę Wargaming, której stoisko będzie zajmowało ponad 1000m2. Przygotowano konkursy, występy artystyczne i inne atrakcje. Oczywiście nie zabraknie okazji by pograć w najnowsze wersje popularnych tytułów od Wargaming. Partnerami strefy będą Steelseries, Intel NUC, MSI i paysafecard. Na strefie Wargaming odbędzie się także konkurs na Super Czołgistę. Każdego dnia będzie można wziąć udział w rywalizacji z innymi graczami o miano najlepszego w danej godzinie, dniu i na całych targach. Dla najlepszego przygotowano aż 10 tysięcy euro. Targi to również okazja by poznać plany Wargaming na przyszłość. Ich ważnym elementem będzie VR, tak więc do dyspozycji graczy oddany zostanie symulator, w którym będzie można pokierować czołgiem T-44-100. W wersji na VR będzie również dostępne World of Warships i okręt Bismark.

Obchody nie byłyby pełne, gdyby nie specjalnie z tej okazji przygotowane video:

[you tube=Q29HFzMXrpk]

Źródło: Wargaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię