Strona głównaWiadomościMod HD Reworked Project wprowadza do Wiedźmina 3 nowe tekstury wody, skał...

Mod HD Reworked Project wprowadza do Wiedźmina 3 nowe tekstury wody, skał i elementów architektury

Czy Wiedźmin 3 może wyglądać jeszcze lepiej? Mod HD Reworked Project udowadnia, że jak najbardziej tak. 

Niezależny modder HulkHogan od roku 2015 usilnie starał się zwiększyć wrażenia wizualne w najnowszej odsłonie Wiedźmina. Jego mod pod nazwą HD Reworked Project rozrósł się na tyle, że przestał być wyłącznie osobistym projektem, a wyczekiwaną „aktualizacją” przez dużą rzeszę graczy. Z roku na rok autor realizował coraz więcej pomysłów, czego efektem jest najnowsza wersja 4.6 dostepna do pobrania na stronie nexusmods.

Jak mówi sam twórca moda, nie zmienia on stylu graficznego gry. Skupił się przede wszystkim na reedycji tekstur, a przede wszystkim na poprawie jakości wody, elementów przyrody, budynków i innych mniejszych przedmiotów będących częścią środowiska. Poniższy filmik dostarcza najważniejszych informacji o wprowadzonych zmianach.

 

Porównując do oryginału tekstury spakowane w modzie są o wiele ładniejsze. Autor wyostrzył je, dodając im bardziej naturalny cień i dzięki temu obiekty w grze są lepiej uwypuklone. Rzuca się w oczy także większa szczegółowość, a to wszystko przy zachowaniu wysokiej optymalizacji. Właściciele kart graficznych o wydajności powyżej Gtx 980 Ti nie odczują spadku liczby fps-ów.

Sposób właściwej instalacji moda znajdziecie na wspomnianej wcześniej stronie. Tu jednak mała uwaga – w przypadku korzystania z innych modów, HD Reworked Project może wywołać niepożądane błędy w grze. Przed instalacją zaleca się usunięcie wszelkich dodatków bądź nadanie najwyższego priorytetu dla moda według instrukcji HulkaHogana.  

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię