Strona głównaGryAktualnościModern Warfare 2022 może zawierać tryb w stylu Rainbow Sixa

Modern Warfare 2022 może zawierać tryb w stylu Rainbow Sixa

Podczas gdy gracze czekają na kolejne poprawki do Call of Duty: Vanguard, ich uwagę przykuły kolejne plotki z Modern Warfare 2022.

Nie dostaliśmy jeszcze żadnego oficjalnego potwierdzenia od Activision, ale od dłuższego czasu wśród insiderów pewna stała się informacja, że kolejnym Call of Duty, będzie sequel do Modern Warfare 2019. Infinity Ward od dłuższego czasu siedzi już prawdopodobnie nad tym tytułem i do leakerów trafiają coraz to ciekawsze szczegóły.

Zobacz: Wyciekły pierwsze zdjęcia z Call of Duty 2023

Po raz kolejny z drobnym przeciekiem przychodzi @RalphsValve. Według jego informacji tegoroczne MW ma zawierać tryb w stylu Rainbow Sixa. Podzielo on graczy na stronę atakującą i broniącą. Ofensywa będzie musiała dotrzeć do konkrentego punktu na mapie i obronić go przed rywalami.

W powyższym wątku na Twitterze możecie przeczytać dalsze szczegóły. Obrońcy będą mogli używać kamer i taktycznego ekwipunku, żeby powstrzymać przeciwników. Są też informacje o wskrzeszaniu graczy oraz krytycznych obrażeniach. Tryb miałby więc odejść bardzo daleko do tego, do czego przyzwyczaiło nas Call of Duty.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię