Strona głównaGryAktualnościModern Warfare - błąd resetujący statystyki graczy częściowo naprawiony

Modern Warfare – błąd resetujący statystyki graczy częściowo naprawiony

Nie wszyscy są jeszcze jednak bezpieczni.

Wczorajszy dzień niektórym fanom Call of Duty mógł minąć wyjątkowo nieprzyjemnie. Pierwsza, większa aktualizacja od ponad miesiąca pojawiła się bowiem razem z bardzo niepokojącym błędem.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare zbiera pieniądze na rzecz Australii

Zaraz po włączeniu gry pokazywał się komunikat: „Twoje dane są uszkodzone lub zostały niepoprawnie pobrane. Aby kontynuować, musisz zresetować swoją rangę oraz wszystkie odblokowane przedmioty”. Chociaż temat błyskawicznie pojawił się na szczycie subreddita Modern Warfare, a Infinity Ward równie szybko odpowiedziało na ten problem, wciąż mogło znaleźć się kilka osób, które odruchowo kliknęły „Tak” bez czytania komunikatu.

Deweloper sprostował, że zgodzenie się na reset skutkowało wyłącznie wyzerowaniem statystyk, nie progressu całego konta. Błąd został już częściowo naprawiony. Jeżeli jednak trafilibyście na ten problem na swoim koncie, Infinity Ward sugeruje nie wybierać żadnej opcji i całkowicie zamknąć grę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię