Strona głównaWiadomościRozrywkaMonster Hunter: Dlaczego Milla Jovovich w filmie używa dwóch ostrzy?

Monster Hunter: Dlaczego Milla Jovovich w filmie używa dwóch ostrzy?

Już we wrześniu na ekrany kin trafi film Monster Hunter na podstawie gry wideo. Z tej okazji Paul W.S. Anderson, reżyser i scenarzysta ujawnił kilka interesujących szczegółów na temat produkcji. Wyjaśnił dlaczego m.in. dlaczego Jovovich będzie używała dwóch ostrzy.

Anderson jest reżyserem filmowej adaptacji gry Monster Hunter World. Jedną z bohaterek filmu jest Milla Jovovich, prywatnie żona reżysera. Ach te koneksje i dostawanie ról po znajomości. 😉 Okazuje się, że prywatnie jest ona wielką fanką gry, a jej postać walczy z użyciem dwóch ostrzy. W ten sam sposób będzie również walczyła w filmie.

Podczas wywiadu z serwisem Empire małżeństwo wyjaśniło:

Anderson: Napisałem Rolę Artemidy dla Milli jako awatara gracza, aby mogła być prawdziwą postacią z realnego świata świeżą w świecie Monster Hunter.

Jovovich: Tak, nie jest to postać bezpośrednio z gry. Paul opisał ją jako kapitana drużyny Rangersów, którzy przybywają na ratunek kolegom.

Anderson: Chociaż postać Milli sama w sobie nie występuje w grze, to wybrała tę samą zbroję i broń, której używa podczas grania. Przez to przeniosłem część aspektów postaci z gry do filmu.

Jovovich: Podczas gry eksperymentowałam z rożnymi rodzajami broni a dzięki dwóm ostrzom byłam w stanie zabić więcej potworów. Myślałam, że będą wyglądać niesamowicie w scenach akcji.

Monster Hunter World okazało się być niesamowitym sukcesem Capcomu. Gra sprzedała się już w ponad 15 milionach kopii. A dodatek Iceborn to kolejne 4 miliony egzemplarzy. Tym samym Monster Hunter World jest najlepiej sprzedającą się grą Capcomu.

Zobacz: Przeszedł Minecrafta, kontrolując postać za pomocą pianina

Co więcej, Monster Hunter to kolejne IP Capcomu, który zobaczymy na dużych ekranach dzięki Andersonowi i Jovovich . W 2016 zakończyła się seria filmów Resident Evil. Pozostaje mieć nadzieję, że Monster Hunter będzie bardziej interesujący niż RE.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię