Strona głównaGryMonster Hunter: World i Street Fighter V do wypróbowania za darmo przez...

Monster Hunter: World i Street Fighter V do wypróbowania za darmo przez najbliższy tydzień

Przez najbliższy tydzień będziemy mogli za darmo przetestować dwie bardzo ciekawe produkcje. Obie łączy to, że są sygnowane szyldem Capcomu.

Już dziś dostępna będzie pełna wersja Street Fighter V: Arcade Edition, a dostęp do niej otrzymają posiadacze PC oraz PlayStation 4. Na PC zdobyć ją będzie można za pośrednictwem Steam, a na PS4 – poprzez PlayStation Store. A skoro gra udostępniona zostanie za darmo, to do jej pobrania nie będzie konieczne PlayStation Plus. W grze dostępnych będzie 16 postaci z podstawowej wersji gry oraz 3 z DLC oraz cztery tryby gry: Arcade, Challenges, Story i Training.
Darmowy okres próbny zakończy się 18 grudnia o 18:59.

Zobacz także: Promocja na gry w Lidlu na PS4 i Xbox One już od 17 grudnia

Drugim tytułem, który przez najbliższe dni ogramy za darmo będzie Monster Hunter: World. Wpadnie on jednak jedynie w ręce posiadaczy konsol – gracze PeCetowi będą musieli obejść się smakiem. To idealna okazja, by wypróbować grę zanim podejmiemy decyzję o jej zakupie przed wprowadzeniem do niej Geralta jako grywalnej postaci.
W przypadku tego tytułu darmowy trial potrwa od 12 grudnia (1:00 w nocy) do 17 grudnia – gra stanie się niedostępna również o godzinie 1:00.

Która z powyższych gier bardziej Was interesuje?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię