Strona głównaWiadomościRozrywkaMonster Hunter - znamy już datę premiery filmowej adaptacji gry

Monster Hunter – znamy już datę premiery filmowej adaptacji gry

Fanów Milli Jovovich powinna ucieszyć informacja, że prace nad filmową adaptacją gry Monster Hunter idą pełną parą. Wyznaczona została już również data premiery filmu, ekipie nie pozostało wiele czasu. Oprócz Milli na ekranie zobaczymy także Rona Perlmana, Tonego Jaa oraz Tl Harris.

Filmowa historia skupia się na postaci porucznik Artemidy, granej przez bohaterkę filmowej serii Resident Evil, Millę Jovovich. Artemida wraz ze swoim odziałem w wyniku nieszczęśliwego wypadku trafia do świata opanowanego przez gigantyczne i niebezpieczne stworzenia.

Zobacz: Resident Evil 2 z widokiem FPS. Nie bałeś się rozgrywki? Spróbuj tego

Podczas wywiadu dla serwisu Deadline reżyser filmu, W.S. Anderson powiedział:

To, co kocham w Monster Huner, to niesamowicie piękny i wciągający świat stworzony z rozmachem tego jak w filmach Star Wars. Walczysz z gigantycznymi stworzeniami, które są tak wielkie jak blok i żyją pod ziemią i wybuchają jak w Dinie. Masz też latające smoki, gigantyczne pająki. To mnie przyciągnęło.

Zobacz: Resident Evil 2 Remake: Zabezpieczenie Denuvo złamane w dwa tygodnie od premiery

Anderson był scenarzystą i reżyserem serii Resident Evil, możemy być, więc pewni, że strzelania i akcji nie zabraknie również w filmowej adaptacji Monster Hunter. Premiera Monster Hunter zaplanowana jest na 4 września 2020.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię