Advertisement
Strona głównaGryAktualnościMortal Kombat 12 – NetherRealm ma ostro pracować nad grą

Mortal Kombat 12 – NetherRealm ma ostro pracować nad grą

Według plotek NetherRealm Studios obecnie koncentruje się mocno nad produkcją kolejnej odsłony Mortal Kombat. Przez to na dalszy plan odeszła kolejna odsłona Injustice.

Według informacji przekazanych przez Jeffa Gruba, NetherRealm trzyma się sprawdzonej serii, zamiast zabierać się za ryzykowne eksperymenty z serią Injustice. Grubb sugeruje, że jest to również związane z niedawną fuzją AT&T i rzekomym zakupem Warner Bros. Games. Jak powiedział w wywiadzie:

Plotka zgadza się z rzeczywistością i zgadza się z tym co słyszałem o Mortal Kombat 12, który ma większy sens, ponieważ jest to gra, która z pewnością przyniesie pieniądze. Będzie się dobrze sprzedawać. Mortal Kombat 11 był świetny, ma się nadal dobrze, ale jeśli wydadzą MK12 to również będzie sprzedawać się świetnie i dobrze sobie radzić. Jednocześnie nie musisz używać żadnej z tych postaci Batmana lub Supermana, które mogą być związane z licencjami jeśli spróbujesz pozbyć się NetherRealm lub sprzedać go komukolwiek.

Zobacz: Jak efektywnie wykorzystać swój serwer dedykowany w gamingu?

Pomimo tego, że seria Mortal Kombat nigdy nie była najlepszą bijatyką to zawsze była popularną marką i w jakiś sposób już kultową. Ostatnio odnosi wielkie sukcesy komercyjne. Co będzie z kolejną odsłoną czas pokaże.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię