Strona głównaGryAktualnościMożna już pobierać nowe gry z PlayStation Plus

Można już pobierać nowe gry z PlayStation Plus

W lutym Sony przygotowało dla swoich fanów kilka bardzo ciekawych gier. Oferta PlayStation Plus jest już dostępna do pobrania.

Biblioteka PlayStation Plus nie należy raczej do najmocniejszych stron konsoli Sony. Niemalże każdego miesiąca pojawiają się głosy, że gdyby nie wymóg aktywnej usługi do gry online, subskrypcja nie byłaby wiele warta. W lutym nie zobaczymy raczej zbyt wielu takich komentarzy.

Zobacz: The Medium: koszt produkcji zwrócił się w kilka dni

Przez cały ten miesiąc do pobrania w ramach PS Plusa będą Control: Ultimate Edition, Conrete Genie oraz Destruction AllStars dla szczęśliwych posiadaczy PS5. Gry wystarczy znaleźć w cyfrowym sklepie na konsoli i dodać je do swojej biblioteki.

Control w wersji Ultimate to doskonała rozrywka dla wszelkich fanów single playerów, którzy nie mieli jeszcze okazji sprawdzić tego tytułu. Concrete Genie zebrało sobie z kolei sporo pochlebnych recenzji ze strony krytyków.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię