Strona głównaWiadomościMSI Infinite A - granie bez kompromisów

MSI Infinite A – granie bez kompromisów

Gdy gry przemawiają do Was głośniej, aniżeli inne hobby, wówczas potrzebny jest sprzęt bez technologicznych skrupułów. MSI Infinite A pozwoli pominąć ręczne ustawianie opcji graficznych, by te zawsze wykrywało automatycznie na ultradetalach.

Inżynierowie z MSI wiedzą z czym zmagają się osoby zafascynowane komputerami. Ich wszechświat stanowią gry. To niekończąca się przygoda związana z eksploracją skrytych pod płaszczem nocy miejsc, których drogowskazem jest celownik i wyboraźnia. Ta niestety jest ograniczana przez moc urządzeń, dlatego powstanie jednostki Infinite A było nie tylko rzeczą konieczną, a słuszną i sprawiedliwą, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających graczy.

Już sam widok jednostki MSI karmi oczy i jest obiecującą przesłanką najczystszej postaci gamingu. Jej wnętrze jest dość niespotykane, acz bardzo funkcjonalne. Pierwsze co rzuci nam się w oczy to ustawiona wertykalnie karta graficzna z serii MSI Gaming GTX. Podczas procesu zamawiania zestawu możemy zdecydować się na kilka modeli, a najwydajnieszym z listy jest GTX 1080 GDDR5 8 GB VRAM. Inne mocowanie karty sprzyja zarówno możliwości podziwiania jej w momencie ciężkiej pracy, jak i jej stabilizacji w porcie PCI-e.

Za maksymalizację wydajności odpowiada także procesor. W tym przypadku gospodarzem jest Intel Core 7. generacji. Wedle naszego życzenia może to być układ i7 lub i5. W trakcie codziennych prac towarzyszyć mu będzie do 64 GB pamięci o taktowaniu 2400 MHz. W kwestii magazynowania danych producent również wykazał się rozwagą umożliwiając montaż dysków SSD 2,5″ oraz wykonanych w standardzie M.2. Całośc zestawu nakręca do pozytywnej pracy 550 W zasilacz, którego nauczono od dziecka jak efektywnie zarządzać energią. 

Dzięki systemowi chłodzenia Silent Storm Cooling 3 wakacyjna gorączka będzie dla zamontowanych podzespołów, jak wyjazd w tropiki podczas zimnych, monsunowych deszczy. Aby to osiągnąć MSI umieścił wrażliwe na temperaturę komponenty w osobnych przegrodach o samodzielnym trybie ochładzania.

Mamy ogromną moc i nowoczesne rozwiązania technologiczne, ale do ostatecznego rachunku opłacalności należy dołożyć jeszcze wygląd i rozmieszczenie portów. Znajdziemu tu pełny standard dla obsługi urządzeń masowych (USB-C, 2x USB-A, 4x USB 2.0), interfejsy połączenia z wyświetlaczami (HDMI, 2x VR-Link). Ponadto jedno wyjscie słuchawkowe, dwa na mikrofon oraz coś dla fanów szybkiego łączenia się z internetem (RJ-45).

Na deser zostało podświetlenie RGB wewnątrz skrzyni, które swobodnie możemy skonfigurować za pomocą oprogramowania Mistic Light. Wystarczy wybrać swój ulubiony kolor i pozwolić swojej jednostce zabłysnąć na tle innych, pozbawionych charakteru urządzeń.

Poniżej możecie sprawdzić, czy ów maszynka spełnia Wasze technologiczne potrzeby:  

 • Procesor: Intel Core i7/i5
 • OS: Windows 10 Home Edition
 • Chipset: Intel® B250
 • Karta graficzna: najwyższy model karty MSI GeForce® GTX 1080 8GB GDDR5
 • Pamięć: 4x DDR4 2400 MHz maks. do 64 GB
 • Pamięć masowa: 2x 3.5“ HDD, 3x 2.5“ HDD/SSD, 1x M.2 SSD
 • Komunikacja: Realtek 8111H + Intel AC 3168
 • Bluetooth 4.2
 • Zasilacz: 550 W, certyfikat 80 Plus Bronze
 • Wymiary: 210 x 450 x 488 (mm)
 • Złącza We/Wy przód: 1x wyjście słuchawkowe, 1 x gniazdo mikrofonowe, 1x USB 3.1 Gen 1 Type-C, 1x USB 3.1 Gen 1 Type-A (jeden z obsługą technologii Super Charger 2), 1x USB 2.0 Type-A 1x VR-Link (wyjście HDMI);
 • Złącza We/Wy tył: 1 x wejście mikrofonowe / wejście liniowe/ wyjście liniowe, 1x RJ45 LAN, 1x USB 3.1 Gen 1 Type-A, 4x USB 2.0 Type-A, 1x wyjście HDMI, 1 x gniazdo zasilania, 1 x VR-Link (łączy przednie wyjście VR-Link i kartę graficzną)

  

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię