Strona główna Wiadomości MSI prezentuje karty RTX 2080 Ti oraz RTX 2080 w wersji chłodzonej...

MSI prezentuje karty RTX 2080 Ti oraz RTX 2080 w wersji chłodzonej cieczą

- Reklama -

MSI wprowadza do swojej oferty nowe karty graficzne GeForce RTX 2080 Ti oraz GeForce RTX 2080. Normalnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że są to modele z serii SeaHawk X, czyli chłodzone przy pomocy cieczy.

Do sprzedaży trafią dwa warianty kart graficznych – SeaHawk X oraz SeaHawk X EK. W pierwszej wersji zestaw będzie wyposażony w zestaw chłodzenia All-in-One, który wystarczy tylko przykręcić do obudowy. W przypadku SeaHawk X EK mówimy o bardziej zaawansowanym zestawie, który należy podłączyć do już posiadanego w komputerze chłodzenia cieczą. W obu przypadkach karty mają aluminiowe plecki.

Karty MSI SeaHawk X i SeaHawk X EK są fabryczne podkręcone. Taktowanie GeForce’a RTX 2080 Ti zostało podniesione do 1755 MHz w porównaniu ze standardowymi 1545 MHz. Z kolei RTX 2080 zyskał dodatkowe 8,8%, bowiem zegar procesora graficznego w trybie Boost może działać z częstotliwością 1860 MHz (zamiast 1710 MHz). Jeśli chodzi o ceny kart, to prawdopodobnie będą one o około 200-250 dolarów wyższe o standardowych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE