Strona głównaWiadomościMSI wprowadzi na rynek dwa nowe laptopy gamingowe z serii Raider GE63VR...

MSI wprowadzi na rynek dwa nowe laptopy gamingowe z serii Raider GE63VR i GE73VR

Producent chwali się nie tylko mocą swoich przenośnych komputerków. Będą to jedyne modele wyposażone w matryce oferujące odświeżanie 120 Hz i opóźnienie do 3 ms.

Firma MSI nie szczędzi komplementów swojej najnowszej linii laptopów. Mają ociekać nowoczesną technologią i podzespołami dedykowanymi typowo do gier. Zarówno na pokładzie Raider GE63VR i GE73VR znajdziemy procesory 7. generacji Intel Core i7 oraz wydajne karty graficzne z rodziny Nvidii (GTX 1050, 1050 Ti, 1060, 1070).

Ich temperament umiejętnie ma chłodzić system MSI Cooler Boost 5, na który składają się 2 potężne wentylatory i 7 miedzianych żeber odprowadzających ciepło. W obydwu wersjach możemy zainstalowac maksymalnie 2 kości pamięci RAM DDR4 o łącznej pojemności 32 GB. Mimo niewielkich rozmiarów starczy również miejsca na 2 dyski w formiacie SSD M.2 NVMe i jednego twardziela o wielkości 2,5″.

Reszta osprzętu również stoi na najwyższym poziomie. Producent uzbroił swoje mobilne potworki w szereg złączy (HDMI, MiniDP, 1x USB 3.1 Typ-C, 3x USB 3.0 Typ-A, SD card, Audio in/out). Ponadto zastosował klawiaturę z podświetleniem RGB SteelSeries i system dźwiękowy z przetwornikami ESS Sabre Hi-Fi DAC, które wydobędą z układu głośników 2+2 pełnię dźwięku. 

O wielkiej klasie laptopów MSI ma świadczyć jeszcze jeden element wyposażenia, a jest nim panel LCD. Modele Raider GE63VR (15,6″) i GE73VR (17,3″) będzie można nabyć z matrycą 4K lub 1080p o właściwościach, których nie powstydziłyby się gamingowe monitory. Mowa tu o odświeżaniu ekranu na poziomie 120 Hz i bardzo niskim czasie opóźnienia – 3 ms. Za realizm wyświetlanych scen w grach komputerowych odpowie 94% wypełnienie kolorem NTSC oraz zdolność do odtwarzania obrazu w jakości HDR. 

Źródło: hexus.net

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię