Strona głównaWiadomościMysz Patriot Viper V570 RGB. Urządzenie dostosowane do gier FPS i MMO

Mysz Patriot Viper V570 RGB. Urządzenie dostosowane do gier FPS i MMO

Z nową myszką od Patriota Viper V570 RGB będziesz szybszy, silniejszy i skuteczniejszy od swoich przeciwników. Większa ilośc fragów jest bardziej, niż gwarantowana dzięki zastosowaniu czujnika Xtreme Avago 9800.

W katalogu produktów firmy Patriot mysz przewodowa Viper V570 RGB zapowiada się na jedną z lepszych peryferii komputerowych dla graczy. Za sprawą czujnika laserowego Xtreme Avago 9800 pozwala skierować kursor dokładnie zawsze tam, gdzie chcemy. Wysoka precyzja możliwa jest dzięki zastosowaniu maksymalnej rozdzielczości do 12000 dpi.

W grach typu FPS i MMO, można by rzec, że jest przedłużeniem myśli i ręki gracza. Górnolotną myśl usprawiedliwiają przełączniki Omron i możliwość zaprogramowania łącznie 13 przycisków. Kolejnym jej atutem jest swoboda personalizowania funkcji. Jest wysoce elastyczna, bowiem możemy dopasować ustawienia do gier dynamicznych nastawionych na szybką reakcję oraz strategicznych, gdzie liczy się wygoda i szybkość wyboru przycisku.

Chociaż w świecie myszek Viper v570 RGB należy do kategorii superciężkiej (z odważnikami waży około 159 g), to jednak nie ma nic wspólnego z topornością obsługi. Odpowiadają za to ceramiczne nóżki, a także poziom ergonomii. Większość graczy korzystających ze standardowych konstrukcji narzeka na niewielkie rozmiary, toteż w obejmując mysz muszą stosować lużny grip. W tym przypadku mycha jest ogromna i pozwala położyć całą dłoń na wierzchniej wartwie obudowy. Zapomnijcie o wystających palcach za głównymi przyciskami lub złym spasowaniu kształtu dłoni do urządzenia.

Według producenta gryzoń jest idealną hybrydą do gier FPS/MMO. Aczkolwiek założeniem firmy Patriot było stworzyć urządzenie wyróżniające się na każdym możliwym polu eksploatacji. Misja została wykonana w 100%, bowiem mycha ma działać i wyglądać świetnie. Oryginalny kształt dopełnia podświetlenie RGB iluminujące oddzielnie w kilku strefach. Zachodzi tu obawa, że nie wszystkie będzie można dostroić do własnych potrzeb (np. logo), lecz spód i miejsce pod scrollem z pewnością będzie w pełni konfigurowalne.

Myszkę Viper V570 RGB wyceniono na $60. Nie położymy jednak zbyt prędko na niej swoich dłoni. Na premierę w polskich sklepach musimy jeszczę poczekać.

 

Źródło: tomshardware.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię