Strona głównaWiadomościNa platformie Steam pojawił się pierwszy zwiastun Warhammer: Vermintide 2

Na platformie Steam pojawił się pierwszy zwiastun Warhammer: Vermintide 2

Sieciowa gra kooperacyjna Warhammer: The End Time – Vermintide doczekała się kontynuacji. Czy udostępniony zwiastun zdradza, że dowiedzieliśmy się o niej szybciej, niż życzyli sobie tego twórcy?

Czyżby Valve zapomniało spojrzeć do kalendarza? Biorąc pod uwagę, że wycieki o nadchodzących produkcjach to rzecz powszechna, nie przyjmujemy do wiadomości, że jest to zwykły przypadek. Kolejna gra w uniwersum Warhammera na pewno pojawiła się dokładnie w swoim czasie i miejscu.

Pierwsza zajawka z kooperacyjnej gry akcji mogła by stanowić dowód na nieudaną akcję marketingową, lecz z drugiej strony, dla kogo miałby być wówczas ten teaser, jeśli nie dla graczy. Pokazana na końcu materiału data 17 październik prawdopodobnie dotyczy nie tyle ujawnienia prowadzonych prac nad Warhammer: Vermintide 2, co zaprezentowania dłuższego filmu z gry, może nawet gameplayu. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy nie(oficjalny) materiał, acz nie rozsiadajcie się zbyt wygodnie na krześle, gdyż trwa dosłownie 30 sekund.

Informacje o grze uzupełniają również obnażone wymagania sprzętowe. W katalogu Steam podano zarówno minimalne, jak i rekomendowane podzespoły do optymalnej rozgrywki. Najdziwniejsze jest to, że są dokładnie takie same.

  • System operacyjny: Windows 7 64-bit, Windows 8/8.1 64-bit, Windows 10 64-bit*
  • Procesor: Intel Core i7-4790K @ 4.00 GHz or AMD FX-9590 @ 4.7 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD GPU Radeon R9 290
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 30 GB dostępnej przestrzeni
  • Dodatkowe uwagi: Uwaga – wymagania są podane tymczasowo i moga ulec zmianie

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię