Strona głównaWiadomościNadchodzą nowe modele laptopów MSI - GE63/73 Raider RGB i GT75VR Titan...

Nadchodzą nowe modele laptopów MSI – GE63/73 Raider RGB i GT75VR Titan Pro

Firma MSI rozświetliła część powierzchni wystawienniczej targów CES 2018. Jej laptopy dały pokaz możliwości systemu RGB i najszybszej na rynku bezprzewodowej karty sieciowej.

Perspektywa swobodnej rozgrywki na urządzeniach mobilnych często decyduje o wymianie stacjonarki na laptop. Aczkolwiek do tańca trzeba dwojga i nie wystarczą same dobre chęci. Wymagany jest zakup sprzętu wydajnego i jakościowo dobrego, a przy okazji oferującego coś ponad zwykłą przeciętność. Bo jeśli inwestujemy w gaming, to nie mamy na myśli tylko gierczenia, ale też cała otoczkę technologiczną okalającą upragnioną mobilkę. 

I właśnie takie towarki pokazała MSI w trakcie targów CES 2018. Na stołach błyszczały zarówno nowe, jak i nieco ulepszone wersje znanych konstrukcji. Aureola podświetlenia nie opuszczała nowego modelu GE63 i GE73 Raider RGB, oślepiając odwiedzających paletą 24 milionów kolorów, które uchodziły spod klawiatury oraz górnej pokrywy. Możemy przejąć nad nimi pełną kontrolę i zaprogramować wedle własnego uznania w aplikacji Dragon Center albo SteelSeries Engine 3.

Gwoździem programu MSI była prezentacja wydajnego GT75VR Titan Pro. Na bok jednak odeszły wszystkie fps-y, gdy producent oznajmił, że jest to pierwsza na świecie okazja zobaczyć w akcji bezprzewodową kartę sieciową Killer Wireless AC-1550. Owa kreatura działa w systemie 2×2 11ac i potrafi zapewnić użytkownikowi przepustowość na poziomie 1,73 Gb/s. Oznacza to, że jest idealnym narzędziem dla graczy MMO bądź MOBA, którzy uwielbiają rozgrywać mecze za pośrednictwem połączenia WiFi.

Chcielibyście jedną z takich maszynek zobaczyć na swoim biurku?   

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię