Strona głównaWiadomościNadchodzi nowy dodatek do World of Warcraft

Nadchodzi nowy dodatek do World of Warcraft

Rozpoczynają się testy wersji Alpha dodatku do World of Warcraft Battle for Azeroth.

Do nowego dodatku do najpopularniejszego MMORPG dostęp ma tylko wąska grupa użytkowników. Reszta musi zadowolić się informacjami na jego temat.

Jedną z najważniejszych zmian jest wsparcie DirectX 12. Może to oznaczać bardzo duży wzrost wydajności, ponieważ historycznie gra była związana z mocą obliczeniową procesora. Niestety stary silnik może nie być w stanie w pełni wykorzystać zalet nowego API.

Poniżej znajduje się oficjalny opis tego co czeka nas w nowym Battle for Azeroth. Dodatek ukaże się w okolicach września, listopada.

 • DECLARE YOUR ALLEGIANCE – Azeroth zapłaci wysoką cenę za powstrzymanie apokaliptycznego marszu Legionu, odbudowanie relacji między Przymierzem a Hordą może być bardzo trudne.
 • RECRUIT ALLIED RACES – podczas eksploracji Azeroth poznasz sześć nowych grywalnych ras w śród, których są również znajomi z kampanii przeciw Legionowi. Stwórz nową postać aby zdobyć unikalny zestaw Heritage Armor.
 • ALLIANCE KINGDOM KUL TIRAS – jako bohater potężnego Przymierza udaj się w podróż do Kul Tiras, domu Jaina Proudmoore. Walcz z żądnymi władzy piratami i władającymi magią śmierci czarownicami. Zmierz się z morskimi kapłanami i wieloma innymi niebezpieczeństwami. Poznaj kamieniste szczyty Tiragarde Sound, przemierzaj równiny i lasy Drustvaru oraz kanały Stormsong Valley.
 • HORDE EMPIRE ZANDALAR – przygotuj Hordę do wojny. Przyłącz do sojuszu starożytne imperium Zandalar. Walcz z gigantycznymi dinozaurami i tytanicznymi konstruktami. Odkryj Zaldazar, najstarsze miasto Azeroth, wejdź na ponure bagna Nazmiru, przemierzaj śmiertelne pustynie Vol’dun.
 • PLUNDER UNCHARTED ISLANDS – wyrusz w podróż do niezbadanych wysp Azeroth. Walcz w drużynie przeciwko innym graczom. Nowe wyzwania czekają na ciebie podczas przemierzania mroźnych krajobrazów Northrend. Otwórz bramę opuszczonego zamku Gilnean.
 • STORM THE WARFRONTS – weź udział w nowym 20 osobowym trybie PvE, walcz z wrogami i pokonuj potężnych dowódców.
 • INFUSE ARMOR WITH TITANIC MIGHT – przejmij kontrolę nad Sercem Azeroth, legendarnym naszyjnikiem powierzonm Ci przez Magni Bronzebeard. Obdarz swoją zbroję nowymi mocami i cechami.
 • ENTER A WORLD DIVIDED – odkryj podzielony świat, walcz z nowymi bossami, weź udział w raidach. Stań po stronie Sojuszu lub Hordy. Zdecyduj o przyszłości Azeroth.
 • NEW LEVEL CAP – Poznaj sekrety tytanów i zdobądź 120 poziom postaci.
 • NEW DUNGEONS & RAIDS – walcz w lochach Atal’Dazar I w wyjętym spod prawa Freehold.
 • CHARACTER BOOST – podnieś poziom swojej postaci do 110 poziomu i dołącz do walki w towarzystwie nowych sojuszników.
 • COMMUNITIES – zostań częścią niesamowitej społeczności, największej gry MMORPG.

Zapowiada się całkiem ciekawie. A Wy gracie nadal w WoWa?

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię