Strona głównaGryAktualnościNadchodzi Steam Game Festival. Do ogrania będzie ponad 500 dem

Nadchodzi Steam Game Festival. Do ogrania będzie ponad 500 dem

Kolejny rok oznacza również kolejny Steam Game Festival. Niedługo pojawi się świetna okazja, żeby przetestować nadchodzące produkcje.

Steam każdego roku organizuje co najmniej kilka różnych festiwali. Czasami można na nich zaoszczędzić parę groszy, a innym razem zebrać jakieś odznaki do swojego profilu. Tym razem poznaliśmy datę tegorocznego Steam Game Festival i chodzi przede wszystkim o prezentacje wersji demonstracyjnych gier.

Zobacz: GTA Online – Take-Two zamyka stronę twórcy cheatów

Nasze comiesięczne zapowiedzi nadchodzących premier wyraźnie pokazują, że początek roku nie jest dla graczy zbyt ekscytujący. Przez następne parę tygodni powinniśmy jednak mieć lepsze spojrzenie na to, jak będzie wyglądać cały rok.

Festiwal potrwa od 3 do 9 lutego i oficjalnie ma rozpocznie się w środę o 19:00 naszego czasu. Będziemy mogli przetestować tam ponad 500 różnych dem. Chociaż nie ma aktualnie pełnej listy tytułów, warto wspomnieć, że w zeszłym roku zobaczyliśmy tam chociażby świetnego Ghostrunnera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię