Strona głównaWiadomościNajciekawsze nowości od Blizzarda z tegorocznego BlizzCon

Najciekawsze nowości od Blizzarda z tegorocznego BlizzCon

Tegoroczny BlizzCon, oprócz wielu turniejów, spośród których polskich kibiców najbardziej interesował występ Elazera na finałach WCS, przyniósł kilka bardzo ciekawych ogłoszeń dotyczących gier Blizzarda. Oto najważniejsze z przedstawionych nowości.

StarCraft II

Od 14 listopada StarCraft II ma przejść na model free2play. Każdy chętny otrzyma Wings of Liberty, a więc podstawkę drugiej części tej kultowej strategii. Jeśli ktoś już ją posiada, dostanie zamiast niej pierwszy dodatek jaki wyszedł do gry, czyli Heart of the Swarm – wystarczy, że zaloguje się w aplikacji Blizzarda pomiędzy 8.11 a 8.12. Natomiast jeśli ktoś ma zarówno podstawkę jak i pierwszy dodatek, w prezencie otrzyma specjalnego skina oraz trzy portrety.

Heroes of the Storm

Gracze Heroes of the Storm otrzymają dostęp do nowych mechanik oraz postaci – będą to: znany z Overwatch Hanzo oraz Smocza Królowa Alexstrasza. Oprócz nich pojawi się nowa mapa i zmiany w matchmakingu, ale na ich temat nie zdradzono jeszcze żadnych szczegółów.

Hearthstone

Hearthstone otrzyma nowy dodatek w Roku Mamuta, o nazwie Koboldy i Katakumby. Oprócz tego w grze pojawi się nowa karta legendarna, co więcej – posiadacze Wirtualnego Biletu na BlizzCon otrzymają jej złotą wersję. Dla graczy lubujących się w grze single player przewidziano nowy tryb – The Dungeon Run. Podobnie jak do Karczemnej Bójki, dostaniemy już gotową talię 10 losowych kart, więc nie będziemy musieli grać własnymi.

Overwatch

W Overwatch nowością ma być kolejna mapa – Blizzard Word. Pojawi sie na początku 2018, ale testerzy będą mogli się z nią zapoznać już wkrótce. Będzie na niej można rozgrywać pojedynki zarówno w trybie payload jak i assault. Oprócz tego gracze otrzymają nową postać – Moirę, czyli połączenie Zenyatty, Reapera i Symmetry.

World of Warcraft

No i na koniec nowości związane z kultowym MMORPG Blizzarda – World of Warcraft. Battle of Azeroth to kolejny dodatek do tej gry, koncentrujący się na konflikcie Przymierza z Hordą, w którym zobaczymy dwa nowe kontynenty – Kul Tiras i Zalandar. Postaci graczy będą mogły awansować aż na 120 poziom, otrzymamy nowe raidy, rasy, a może nawet możliwość stworzenia własnej wyspy? Natomiast dla totalnych maniaków oldschoolu przewidziano klasyczną wersję gry, taką jak z roku 2005, bez upgrade’ów graficznych i wszystkiego co związane z wypuszczonymi później rozszerzeniami.

Która z zapowiedzianych nowości podoba Wam się najbardziej?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię