Strona głównaGryAktualnościNeed for Speed musi poczekać. Criterion zaangażowany w prace nad Battlefieldem 6

Need for Speed musi poczekać. Criterion zaangażowany w prace nad Battlefieldem 6

Czekacie na nową grę z serii Need for Speed? Musicie uzbroić się w cierpliwość, bo Electronic Arts uznało, że ważniejszy jest Battlefield 6.

Z obozu Electronic Arts i zrzeszonych pod nimi spółek dobiegają niepokojące informacje. Przyszłoroczna premiera nowego Need for Speed została już praktycznie oficjalnie odwołana i przesunięta, bo okazuje się, że DICE nie zdąży na premierę Battlefielda 6 i Criterion musi im pomóc. Brzmi kuriozalnie? Być może, ale taka jest prawda.

Need-for-Speed EA

Najwyraźniej Battlefield 6 jest najważniejszy w całym kalendarzu wydawniczym EA i stąd to nagłe przerzucenie sił. Na pocieszenie dla fanów gier wyścigowych przedstawiciele Elektroników dodają, że przejęte niedawno Codemasters i tak przygotuje w tym roku co najmniej jedne wyścigi więc będzie w co grać. Mowa tu prawdopodobnie o kolejnej odsłonie F1.

Zobacz: NfS: Hot Pursuit Remastered – recenzja gry

Skąd decyzja by do prac nad nowym Battlefieldem zaangażować właśnie Criterion? Firma ta współpracowała już wcześniej przy Star Wars Battlefront oraz serii Battlefield, dysponuje więc odpowiednim doświadczeniem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię