Strona głównaGryAktualnościEA szykuje remaster Need For Speed Underground 2?

EA szykuje remaster Need For Speed Underground 2?

Niedawno Electronic Arts zapowiedziało oficjalnie remaster gry Command & Conquer. Jednak na tym plany wydawcy się nie kończą. Firma chce odświeżyć więcej kultowych gier. Jedną z nich ma być ukochany przez wielu Need for Speed Underground 2.

W trakcie ostatniej rozmowy z inwestorami przedstawiciele Electronic Arts przyznali, że mają w planach remastery kilku znanych gier ze swojego portfolio. Command & Conquer ma być zaledwie początkiem. Czy to dziwi? Ani trochę. Wielu wydawców pokazało, że na odświeżonych wersjach nowych gier można całkiem nieźle zarobić. Najlepszy chyba przykład to Resident Evil 2, które zebrało świetne oceny. Do tego dochodzi też Crash Team Racing czy też Spyro: Reignited Trilogy.

Zobacz: Gry Electronic Arts i EA Access dostępne na Steam!

Ale czego remaster zamierza wydać Electronic Arts? Możliwości mają naprawdę sporo. Jednym z oczywistych wyborów jest Dead Space, czyli seria świetnych horrorów sciencie-fiction. Niedawno pojawiły się również pogłoski na temat nowej wersji Mass Effecta. To prawdopodobnie ucieszyłoby wielu graczy na całym świecie. Teraz do tej listy możemy jeszcze dopisać ukochane przez miliony Need for Speed: Undeground 2. Sam spędziłem przy niej dziesiątki godzin i do dzisiaj wspominam ten czas z ogromnym sentymentem.

A Wy remaster lub remake jakiej gry chcielibyście zobaczyć najbardziej?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceLADBible
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię