Strona głównaGryNever Alone (Kisima Ingitchuna) oraz Beyond Blue za darmo

Never Alone (Kisima Ingitchuna) oraz Beyond Blue za darmo

Jak co czwartek Epic rozdaje kolejne gry za darmo. W tym tygodniu do zdobycia Never Alone (Kisima Ingitchuna) oraz Beyond Blue.

W Beyond Blue zabierze nas na wspaniałą narracyjną przygodę w głębi morza. Osadzona w niedalekiej przyszłości gra Beyond Blue odkrywa tajemnice naszego oceanu widziane oczami Mirai — badacza głębinowego i naukowca. Stań się częścią nowopowstałego zespołu badawczego wykorzystującego przełomowe technologie, aby widzieć, słyszeć i wejść w interakcję z oceanem w sposób bardziej znaczący niż kiedykolwiek wcześniej.

Aby pobrać tytuł należy wejść TUTAJ.

Never Alone to klimatyczna platformówka logiczna stworzona we współpracy ze społecznością rdzennych mieszkańców Alaski, Iñupiat. Fabuła gry opiera się na ich tradycyjnych wierzeniach przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Kieruj obiema postaciami w trybie dla jednego gracza lub zagraj w trybie współpracy z przyjacielem i razem wyruszcie w niezapomnianą podróż poprzez mroźną tundrę, ostrożnie przeskakujcie zdradliwe kry, przepływajcie przez podwodne jaskinie oraz ramię w ramię stawcie czoła zarówno nowym, jak i znanym wam już wrogom.

Aby pobrać grę należy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię