Strona główna Gry Aktualności Nie zagramy w Cyberpunk 2077 na E3 2019

Nie zagramy w Cyberpunk 2077 na E3 2019

Z licznymi atrakcjami regularnie zapowiadanymi każdego dnia, warto wspomnieć również o tym, czego po tegorocznych targach nie powinniśmy się spodziewać.

Biorąc pod uwagę ostatnią formę Blizzarda oraz entuzjazm, z jakim został przyjęty kilka lat temu Wiedźmin 3, Cyberpunkt 2077 może być jedną z najbardziej wyczekiwanych aktualnie produkcji. Nic więc dziwnego, że Marcin Momot, odpowiedzialny w CD Projekt RED za kontakt ze społecznością, poczuł potrzebę, żeby odpowiedzieć na najczęściej zadawane przez graczy pytanie.

Zobacz: E3 2019: Zobaczymy nowy trailer Cyberpunkt 2077 i poznamy oficjalną datę premiery?

Wiemy już na pewno, że nadchodzące E3 nie będzie okazją na zagranie w Cyberpunka. Deweloper planuje pokazy gameplayu, zarówno publiczne, jak i te za „zamkniętymi drzwiami”, jednak to pracownicy CD Projekt RED będą trzymać pada w rękach.

Nie byłoby nic nadzwyczajnego w tej informacji, gdyby media niedawno nie donosiły, że dla Cyberpunka E3 2019 będzie najważniejszym wydarzeniem w historii gry. Jeżeli nie chodzi więc o gameplay, a ma odegrać to większą rolę niż spektakularna zapowiedź samego tytułu, deweloper może szykować dla swoich fanów coś naprawdę wystrzałowego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE