Strona głównaGryNiedługo ogramy za darmo dodatek do Battlefield 1 - Apokalipsa

Niedługo ogramy za darmo dodatek do Battlefield 1 – Apokalipsa

W oczekiwaniu na premierę Battlefield V EA przygotowało kolejne darmowe DLC dla posiadaczy wcześniejszej odsłony gry. Poznamy w nim prawdziwe piekło wojny.

W kalendarzu „Elektroników” jest kilka ważnych dat dla graczy. Szczególnie powinien Was zainteresować 19 października, gdyż wtedy będzie miała swoją premierę najnowsza cześć wojennego uniwersum Battlefield V. Sprawdzimy wówczas, czy wojna w świecie cyfrowych zmagań może być być jeszcze bardziej dynamiczna i nieobliczalna.

Zanim to jednak nastąpi EA zamierza raz jeszcze zachęcić wszystkich do odświeżenia znajomości z Battlefield 1. Do końca lipca wystartuje nowa akcja promocyjna z darmowym dodatkiem Apokalipsa. DLC pojawi się na platformie Origin i będzie dostępne dla wszystkich użytkowników.

Jeśli jesteście ciekawi, co wprowadza ów dodatek, to spieszymy Wam z informacją, że kilka nowych map ze zróżnicowanym trybem rozgrywki. Weźmiemy udział w najbrutalniejszych bitwach z okresu I wojny światowej w Passchendaele, Kobarid i nad Sommą. Zmierzymy się tam zarówno z ostrzałem artyleryjskim jak i z nacierająca zewsząd piechotą wroga. Natomiast na mapie „Niebo nad Londynem” i „Na krawędzi” wzniesiemy się nad ziemię, by sprawdzić się za sterami myśliwców oraz bombowców. W pakiecie nie zabraknie nowych rodzajów broni, trybów gry, pojazdów, a takze użytecznych gadżetów.    

[you tube=soGeowHi4kA]

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię