Strona głównaWiadomościNighthawk poluje siecią. Switch do zadań specjalnych

Nighthawk poluje siecią. Switch do zadań specjalnych

Netgear coraz szerzej otwiera się na bliski nam, gamingowy segment rynku IT. Nighthawk to propozycja dla najbardziej wymagających graczy, którzy nie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek opóźnienia.

Przełącznik ma 8 gigabitowych portów LAN, zamkniętych w chłodnej obudowie wykonanej ze stopu cynku. W komunikacie prasowym producent podkreśla zarówno niezawodność swojego produktu, jak i szybką transmisję danych o wysokiej płynności. S8000 ma poradzić sobie również ze streamingiem 4K/UHD, bez ciągłego buforowania. Jeśli sąsiedzi „zanieczyszczają” Wam powietrze olbrzymią liczbą hotspotów, switch Netgeara może okazać się najlepszym sposobem na gubione pakiety czy lagi. No i jest to urządzenie właściwie bezobsługowe – po banalnej konfiguracji, można o nim szybko zapomnieć.

Obudowa Gigabit Ethernet Nighthawk S8000, oprócz roli funkcyjnej, ma karmić oczy swoich właścicieli. Nie ma właściwości niegdyś chodzących po ziemi tytanów, lecz zdaniem Netgeara, ich urządzenie to dżentelmen odziany w garnitur z cynku. Na niejednym balu przełączników zrobiłby furorę. Zresztą, co Wam będę opowiadać, zerknijcie na zdjęcie.

Netgear życzy sobie całkiem sporo za Nighthawka. Portfele pasjonatów lokalnych rozgrywek zostaną uszczuplone o 499 złotych. W zamian za zaufanie, oprócz sprzętu otrzymamy 3-letnią gwarancję i dozgonną wdzięczność, która objawiać się będzie wsparciem technicznym po wsze czasy.

Źródło: netgear.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię