Strona głównaWiadomościNinja broni cheatera Fortnite: "Skończmy z udawaniem, że na świecie nie ma...

Ninja broni cheatera Fortnite: „Skończmy z udawaniem, że na świecie nie ma faworyzowania”

Tyler “Ninja” Blevins zabrał głos w sprawie Jarvisa Khattri, zbanowanego streamera i zawodnika Fortnite. Opinia Ninjy może być dla wielu graczy co najmniej kontrowersyjna.

Zdaniem Blevinsa, kara, którą otrzymał Jarvis jest zbyt duża. Co ciekawe, okolicznością łagodzącą ma być fakt, że Fortnite to tytuł będący głównym, właściwie jedynym źródłem utrzymania streamera. Co innego w przypadku gdyby bana otrzymał “jakiś dzieciak”, którego nikt nie obserwuje i który na graniu nie zarabia. Poza tym, Jarvis i jemu podobni nakręcają zainteresowanie tytułem Epic Games, więc powinno się ich traktować inaczej. Ninja uważa, że Jarvis powinien otrzymać karę tymczasową.

W tym momencie padają kolejne kontrowersyjne słowa: 

„Skończmy z udawaniem, że na świecie nie ma faworyzowania”

Całą wypowiedź Ninjy możecie zobaczyć na poniższym filmie:

W wypowiedzi Tylera bulwersujące – przynajmniej dla mnie – są dwie sprawy. Po pierwsze, Jarvis jest nie tylko streamerem, ale też zawodnikiem reprezentującym barwy FaZe Clan. Jako taki tym bardziej powinien pamiętać, że korzystanie w którymkolwiek momencie kariery z cheatów jest niedopuszczalne. Mogą wziąc przecież z niego przykład inni. Podobnie jest w przypadku samego Ninjy – osoba którą śledzą miliony osób na świecie i dla których jest ona wzorem, powinna moim zdaniem powstrzymać się od obrony cheatera. Słowa o faworyzowaniu, choć być może są brutalnie prawdziwe, też raczej nie powinny były wybrzmieć i to w takim kontekście. 

A co Wy myślicie o wypowiedzi Ninjy?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię