Strona głównaGryNo Man's Sky wciąż na prowadzeniu na liście bestsellerów Steam

No Man’s Sky wciąż na prowadzeniu na liście bestsellerów Steam [28 lipca – 3 sierpnia]

Kolejny tydzień walk o posady w rankingu Steam zakończył się fiaskiem dla Monster Hunter: World i PUBG. Dawne królowe muszą kłaniać się przed poprawioną wersją No Man’s Sky.

Aż trudno uwierzyć, że twórcom No Man’s Sky udało się odzyskać tak liczne grono graczy i przy okazji zgarnąć tytuł najlepszego bestsellera na Steam. W pierwszej obronie mistrzowskiego pasa ich gra znów znokautowała Monster Hunter: World i PUBG spychając je kolejno na 2. i 3. miejsce. Mało prawdopodobne, by NMS stracił fotel pierwszeństwa w przyszłych zestawieniach, bowiem liczba graczy w jednoczesnych sesjach nadal wzrasta

Weterani branży GTAV (4. miejsce) i CS:GO (7. miejsce) także nie zamierzają zbyt prędko opuścić rankingu Steam. Ich popularność miała się ku upadkowi, a jednak oszukały przeznaczenie i ponownie lądują w koszykach użytkowników. Wiele osób nie zapomniało o Rainbow Six Siege, które zajęło ostatnią lokatę. Aczkolwiek za tydzień możemy już jej nie zobaczyć, gdyż za chwilę pojawią się gorące premiery z sierpnia.     

Niektóre z debiutanckich tytułów już zaatakowały ranking bestsellerów pozbywając się z listy Raft, Jurrassic World: Evolution oraz Island of Nyne. Ich miejsce zajęły Rend (drużynowy survival) i Yakuza 0 (azjatycki klon GTA). Dość wysoką pozycję wśród najlepszych zajęła również Stardew Valley, która awans zawdzięcza nowemu trybowi multiplayer.    

1. No Man’s Sky
2. Monster Hunter: World
3. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS
4. Grand Theft Auto V
5. Rend
6. Yakuza 0
7. Counter-Strike: Global Offensive
8. Stardew Valley
9. Monster Hunter: World – Deluxe Kit
10. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię