Strona głównaGryAktualnościBeta nowej biblioteki Steam – jak ją włączyć?

Beta nowej biblioteki Steam – jak ją włączyć?

Zgodnie z zapowiedziami wczoraj wieczorem Steam uruchomił wersję beta nowej biblioteki. Oznacza to całkowicie nowy wygląd platformy oraz kilka dodatkowych funkcji. Jak uruchomić nową bibliotekę Steama? Jest to bardzo łatwe.

Wczoraj wieczorem Steam, tak jak wcześniej zapowiadano, uruchomił nową wersję swojej biblioteki. W rzeczywistości to po prostu nowy wygląd platformy, a przynajmniej zakładki „biblioteka”, gdzie wcześniej wyświetlane były wszystkie nasze gry. Jeśli również chcielibyście to sprawdzić, to jest na to bardzo prosty sposób.

Nowa biblioteka Steam – jak uruchomić?

W tym celu wystarczy tylko włączyć Steama, a następnie przejść do ustawień. W zakładce „Konto” znajdziecie na dole „Udział w testach beta” i przycisk „zmień”. Wystarczy go kliknąć, a następnie z wysuwanej listy wybrać „Steam Beta Update”. I to wszystko. Program będzie musiał się zresetować, ale po chwili włączy się z całkowicie nowym wyglądem biblioteki.

Na ten moment trudno mi ocenić zmiany. W pierwszej chwili na pewno poczujecie się bardziej zagubieni, bo na ekranie dzieje się dużo więcej niż dotychczas. Oprócz samej listy gier otrzymujemy też informacje o ostatnich zmianach i aktualizacjach i listę gier, które uruchamialiśmy niedawno. Wygląda to schludnie, ale na pewno wymaga przyzwyczajenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię