Strona głównaWiadomościNowa bohaterka Overwatch prezentuje się rewelacyjnie. Już nie mogę się doczekać

Nowa bohaterka Overwatch prezentuje się rewelacyjnie. Już nie mogę się doczekać

W trakcie BlizzCon zaprezentowano nową bohaterkę w świecie Overwatch. Moira to 48-letnia agentka Blackwatch, inżynier i przy okazji specjalistka od genetyki. Jej umiejętności zapowiadają się rewelacyjnie.

Blizzard cały czas dba o dodawanie nowych elementów do swojej hitowej gry. Już wkrótce świat Overwatch wzbogaci się o nowa bohaterkę o imieniu Moira. Twórcy przedstawiają ją następującymi słowami:

Biotyczne zdolności Moiry pozwalają leczyć lub zadawać obrażenia w każdej sytuacji. Chociaż jej Biotyczny Chwyt leczy na niewielką odległość, jej Kule Biotyczne mają daleki zasięg i zapewniają leczenie członkom drużyny oraz ranią nieprzyjaciół. Moira może również używać zdolności Zniknięcia, aby uciec grupom wrogów lub pozostać blisko sojuszników i zapewniać im wsparcie. A kiedy naładuje superzdolność – Koalescencję – może uratować wielu sojuszników naraz przed śmiercią lub dobić osłabionych przeciwników.

Jak już wspominałem, Moira jest 48-letnią inżynier i specjalistką od genetyki. Bohaterka szuka sposobu na okiełznanie podstawowych elementów, z których zbudowane jest życie. Przy okazji, między kolejnymi doświadczeniami, jest agentką Blackwatch, czyli początkowo „ciemnej” strony Overwatch, która z czasem przyczyniła się do upadku organizacji, gdy na jaw wyszły niecne występki jej członków.

Ciekawie prezentują się zdolności Moiry:

  • BIOTYCZNY CHWYT – Używając lewej ręki Moira zwiększa swoją energię biotyczną i leczy znajdujących się przed sobą sojuszników. Prawą ręką wystrzeliwuje wiązkę energetyczną dalekiego zasięgu, która wysysa życie z wrogów oraz leczy Moirę i regeneruje jej energię biotyczną.
  • KULA BIOTYCZNA – Moira wystrzeliwuje odbijającą się kulę biotyczną i może wybierać między efektem regenerującym, który leczy sojuszników lub wyniszczającym, który rani wrogów.
  • ZNIKNIĘCIE – Moira teleportuje się na niewielką odległość.
  • KOALESCENCJA – Moira emituje wiązkę o dużym zasięgu, która zarówno leczy sojuszników, jak i przenika bariery i rani wrogów.

A ich działanie możecie zobaczyć na poniższym wideo:

[you tube=JuO2eQoEuXc]

Źródło: Blizzard

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię