Strona głównaGryNowa survivalowa strzelanka od twórców Darksiders 3

Nowa survivalowa strzelanka od twórców Darksiders 3

Gunfire Games znane głównie jako twórca Darksiders 3, ogłosiło kolejny tytuł nad jakim pracuje. Będzie to trzecioosobowa strzelanka z trybem surwiwalu pod tytułem Remnant: From the Ashes.

Z tej okazji studio udostępniło również zwiastun gry, ktory znajduje się poniżej. Nowy tytuł może trochę przypominać Borderlands i Destiny. Ale nic nie sugeruję. Musicie zobaczyć Sami:

[you tube=NUFmcx4yZhY]

Deweloper poinformował, że jeszcze w tym roku podczas Gamescom oraz PAX West zostanie zaprezentowane grywalne demo.

Akcja Remnant: From the Ashes będzie rozgrywać się na postapokaliptycznej Ziemi, która została opanowana przez istoty z innego wymiaru wyglądające jakby były drzewami. W trailerze nazywane są The Root i będą przystosowane do walki w zwarciu oraz używania magii. Będziemy mieli także okazję walczyć przeciwko ziejącemu ogniem drewnianemu smokowi. Brzmi to trochę groteskowo.

Poziomy w grze będą generowane losowo, a sama gra będzie posiadała elementy RPG obejmujące tworzenie i rozwijanie postaci oraz crafting. Ważnym elementem świata będą także gracze, którzy będą gromadzić się w głównej bazie służącej jako centrum otrzymywania misji oraz handlu.

Premiera Remnant: From the Ashes zaplanowana jest na przyszły rok na PC i konsole.

Źródło: twinfinite

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię