Strona głównaWiadomościNowa wersja postapokaliptycznego świata w Defiance 2050

Nowa wersja postapokaliptycznego świata w Defiance 2050

Trion Worlds zapowiedział ulepszoną wersję wydanej w 2013 gry Defiance. Nowe wydanie będzie nosiło jakże oryginalny tytuł Defiance 2050.

Nowa wersja będzie dostępna w trybie F2P na PC, XO i PS4, jeszcze tego lata. Każdy gracz ma możliwość wzięcia udziału w testach Close Beta, które rozpoczną się już wkrótce.

Oficjalne informacje na temat gry:

Czym jest Defiance 2050?

Defiance 2050 to futurystyczna darmowa gra online rozgrywająca się w niezwykłym postapokaliptycznym świecie z zaawansowaną technologią obcych. Walcz na własną rękę lub z przyjaciółmi, okrywaj, zdobywaj i dostosowuj do swoich potrzeb potężne bronie. Nowoczesna grafika zapewni niezapomniane wrażenia.

Ile to kosztuje?

Gra będzie dostępna za darmo, z możliwością zakupu dodatkowych przedmiotów nie wpływających na moc postaci. Nie będzie to gra P2W.

Czy będzie możliwość przeniesienia postaci z poprzedniej wersji gry?

Aby podziękować niesamowitej społeczności Defiance za wsparcie będziemy oferować kilka ciekawych nagród w Defiance 2050. Gracze posiadający konta w Defiance będą mogli wybrać nagrody w programie Valor. Gracze, którzy zdobyli określone unikatowe tytuły np. „Old School”, będą mogli je przenieść na swoją nową postać.

Przeniesienie postaci będzie możliwe dopiero po osiągnięciu istotnego postępu w grze przez nowych graczy. Ma to zapobiec destabilizacji balansu gry i ekonomii. Więcej informacji wkrótce.

Prezentacja gry:

[you tube=vKNatvVBYc0]

Zapowiada się całkiem nieźle, dołączycie do gry?

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię