Strona głównaWiadomościNowe fotele Sharkoon dla dużych graczy

Nowe fotele Sharkoon dla dużych graczy

Sharkoon wprowadza zaktualizowana wersję swojego fotela dla graczy Skiller. Nowa wersja siedziska posiada zwiększoną wytrzymałość w porównaniu z dotychczasową wersją oraz jest większa.

Fotele Skiller SGS4 przeznaczone są dla użytkowników o wadze do 150 kg i wzroście 200 cm. Nie jest to wciąż wystarczające żeby mógł się na nim rozsiąść wygodnie koszykarz ale dla większości domowych i dobrze zbudowanych graczy z pewnością będzie odpowiedni. Poprzednia wersja Skiller SGS3 przeznaczona była dla użytkowników do 120 kg i 190 cm wzrostu.

Oficjalna informacja Sharkoona:

Wymagana stabilność została osiągnięta dzięki ulepszonej stalowej konstrukcji  ramy o średnicy 22 mm. Dodatkową stabilność zalewania pięcioramienna podstawa wykonana z aluminium, a także bardzo duże koła o średnicy 75 mm, które można dodatkowo blokować.

Oprócz tego nowy model jest wyższy i bardziej wytrzymały. Siedzisko zostało wykonane z pianki o dużej gęstości a także posiada wszystkie najlepsze cechy poprzedniego modelu w tym zdejmowane pokrycie tekstylne aby w łatwy sposób można było je wyprać.

Skiller SGS4 dostępny jest w różnych kolorach w cenie ok 330 euro, auć.

Źródło: pcgamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię