Strona głównaWiadomościNowe obudowy od Sharkoon, które mogą zainteresować graczy

Nowe obudowy od Sharkoon, które mogą zainteresować graczy

Sharkoon przedstawił swoje nowe budżetowe obudowy, które łączą w sobie kolorowe wnętrze i prostą konstrukcję.

Nowa seria Skiller SGC1 to obudowy midi-tower wykonane z plastiku i metalu. W dolnej części przedniego panelu znajdują się przednie wentylatory dolotowe, natomiast w górnej części zostały umieszczone dwie zatoki napędowe 5,25’, co jest już coraz rzadziej spotykane. Na górnej krawędzi znajdują się dwa gniazda USB 3.0 typ A, gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe. Panele boczne są wytłoczone na zewnątrz i występują w wersji gładkiej oraz z oknem wykonanym z akrylu. Góra obudowy pokryta jest siatką zapewniającą wentylację.

Nie należy oceniać książki po okładce, obudowy SGC 1 może mają niezachęcający wygląd zewnętrzny za to posiadają piękne wnętrze. Wnętrze zostało pomalowane na jeden z czterech kolorów, czarny, czerwony, zielony oraz niebieski. W zestawie znajduje się 12 cm wentylator w kolorze wnętrza obudowy, dodatkowo podświetlany diodami LED. Na dole obudowy znajduje się komora pozwalająca schować zarówno zasilacz jak i kable.

Obsługa dla hardware jest tu standardowa jak w przypadku innych modeli mid-tower. Wnętrze pomieści płyty Mini-ITX oraz ATX z siedmioma gniazdami rozszerzeń. Zatoki napędowe zawierają wcześniej wspomniane kieszenie 5,25’, dwa gniazda 3,5’ i dwa gniazda 2,5’. Maksymalna długość zasilacza to 24 cm. W środku zmieścimy także kartę graficzną do 40 cm. W skrzynce jest również miejsca na radiator procesora o wysokości do 16,5 cm, co powinno być wystarczające dla większości użytkowników.

Chłodzenie obudowy zapewnia 12 cm wentylator na tyle oraz jeden 12 cm na przednim panelu, gdzie znajduje się również miejsce na drugi tej samej wielkości lub jeden 14 cm. Zarówno przednie jak i górne otwory wentylacyjne zabezpieczone są filtrem przeciw kurzowym. Dodatkowo filtr znajduje się również w zatoce zasilacza na spodzie.

Na chwilę obecną brak informacji na temat ceny Sharkoon Skiller SGC1.

Źródło: tomshardware

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię