Strona głównaGryNowe sterowniki do kart graficznych GeForce Ready Driver 398.36 przygotowane na jazdę...

Nowe sterowniki do kart graficznych GeForce Ready Driver 398.36 przygotowane na jazdę z The Crew 2

Oficjalna premiera gry wyścigowej The Crew 2 już za dwa dni, więc trzeba szykować się na potężną dawkę adrenaliny. Aby nic nie zakłóciło przyjemności z wchodzenia w ostry zakręt Nvidia zawczasu udostępniła nowy pakiet driverów.

Wysoka płynność grania to rzecz święta dla graczy. Nie od dzisiaj żądamy od producentów stałych fps-ów i wyeliminowania wszelkich błędów, które w sposób rażący mogą zmienić charakter rozgrywki. A kto, jak nie Nvidia zadba o nasze zadowolenie?

Zieloni kolejny raz wypuścili paczkę sterowników mających zoptymalizować działanie gier na szerokiej liście kart graficznych z rodziny GeForce. Przede wszystkim pod lupę wzięli nadchodzącą grę wyścigową The Crew 2, która lada moment zadebiutuje na niemal wszystkich platformach. Nowy profil sterowników ma podnieść sprawność i ochronić nas przed spadkami płynności animacji.

W ramach udostępnionych sterowników GeForce game Ready Driver 398.36 naprawili też kilka innych mniej i bardziej denerwujących błędów. Starali się usunąć często występujące blue screeny w GOW 4, dodali lepszą obsługę technologii G-Sync i HDR. W najnowszym pakiecie znajdziemy również 4 podrasowane profile SLI dla gier Dark Souls Remastered, Need for Speed Payback, Super Mega Baseball 2 i Hand of Fate 2.       

Źródło: wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię